הבלוג של טיק טק פתרונות פיננסיים

מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל

computer picture and books picture

מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל

החל משנת 2019 קיבלו הבנקים וגופי מימון כלי חדש שבאמצעותו יוכלו לבצע הליך חיתום: מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל. כל פניה של כל צרכן אשראי לבנק ישראל תאושר רק במידה אחת: מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל תמליץ על כך וזאת לפי ציון ייחודי שיוענק לכל אזרח בהתאם להתנהלות הפיננסית שלו.
 

המערכת תפיק לכל אזרח מספר נתונים ייחודיים שיפרטו לבנק או לגוף האשראי החוץ בנקאי בדיוק על כל הנתונים הפיננסיים והבקשות שלך בעשור האחרון, בקשות אלו נעות מבקשת הלוואה, משכנתא, פנקס צ'קים, כרטיס אשראי ואפילו בקשת הגדלת מסגרת.

בדו"ח הנתונים כל פעולה בנקאית וחוץ בנקאית אותה ביצעתם בעשור האחרון תתאגד במאגר נתוני האשראי של בנק ישראל. מאגר זה יאגד את כל המידע הפיננסי שלכם – בצורה המפורטת ביותר בדו"ח הנתונים שלכם שיגיד בדיוק מה הפעולות הפיננסיות שביצעתם וכמו כן האם עמדתם בהתחייבויות הפיננסיות שלכם בעשור האחרון.

לחצו כאן כדי להיכנס למערכת נתוני האשראי של בנק ישראל

המידע המשתקף בדו"ח הוא זה שיקבע את ציון האיכות שלכם ואת דירוג האשראי שלכם. על כן במידה ותרצו לדעת מה בדיוק המדד שלכם תוכלו לדעת זאת על ידי הוצאת המידע בדו"ח הנתונים שלכם. כך במידה ויש עליכם מידע שלילי במאגר נתוני האשראי של בנק ישראל ישתקף אותו מידע בדו"ח הנתונים שלכם.

חיווי אשראי שלילי: אחד משמותיו הנרדפים של דו"ח איכות הנתונים הוא דוח BDI. במידה וקיים על אזרח מידע שלילי במאגר – יהיה ציון האיכות שלו שלילי גם כן. ציון איכותי זה יגיד לבנקים בצורה הראשונית האם עמדת בהתחייבויות העבר שלך. כך, במידה ולא עמדת בהתחייבויות העבר שלך: לא עמדת בתשלומי ההלוואות שלך בזמן, חרגת ממסגרת האשראי, חזר לך צ'ק וכו' יהיה ציון האיכות שלך שלילי ובהתאם לזה יהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי לקבל הלוואה.

במידה ונמאס לכם להיות מסורבים להלוואה בגלל BDI שלילי, תשאירו פרטים, אנחנו כבר נדאג לכם מכאן.

"טיק טק פתרונות פיננסיים" מתמחה במתן פתרונות אשראי ייחודים, תוך ליווי צמוד ללקוחותינו עד קבלת הכסף בחשבון הבנק.
 

אנו מאמינים שלכל אדם ניתנת הזדמנות להתמנף ולצאת לדרך חדשה ולכן פיתחנו שיטות שעוזרות גם למסורבי בנקים בעלי BDI שלילי.

מטרת הבלוג היא לתת ערך ותוכן המלמד את לקוחותינו כיצד לשפר את מצבם הפיננסי, גם בלעדינו.


אני רוצה הלוואה, תחזרו אליי :

השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!