אודותנו

מי אנחנו?

טיק-טק פתרונות פיננסים הינה חברה חברה פורצת דרך בתחום עולם האשראי .חברתינו אשר צברה מוניטין רב בתחום ההלוואות, מתמחה בגיוס הלוואות למגזר הפרטי והעסקי על ידי מערכת שפותחה במטרה לייצר מכרז בין גופי המימון ועל כך הלקוחות שלנו נהנים מלקיחת אשראי מגוף המימון שיציע את ההצעה המשתלמת ביותר בהתאם למצבם הכלכלי ודירוג האשראי שלהם.

הלוואות סולו דרכנו הן ללא ערבים וללא ביטחונות, ללקוחות כל הבנקים בפריסת תשלומים חודשית (בחיוב קבוע).

בנוסף אנו מספקים הלוואות הכוללת בטוחה. בין אם זה נכס כלשהוא (מבית ועד מחסן) או מוצר פיננסי אחר כגון קרנות פנסיה, קופות גמל או קרנות השתלמות.

מבחינתנו, אתם לא סתם עוד מספר עבורנו. ב"טיק טק פתרונות פיננסיים", אנו עוסקים בשירות מותאם אישית. צוות היועצים המקצועיים והמנוסים שלנו נמצא כאן כדי להבין את הצרכים והמטרות הייחודיות שלך. ביחד נמצא את פתרון המימון המתאים לכם בצורה מושלמת ובעיקר כזה שלא ירע עם מצבכם. אין לנו שום רצון או כוונה לשים לכם "פלסטר", אנו עוסקים בניתוח שורש כדי לאפס לכם את החיים ולהעמיד אתכם על הרגליים!

ערכי החברה

המוצרים שלנו

גילוי נאות ​

העמדת ההלוואה ותנאיה נתונים לשקול דעתו הבלעדי של החברה המלווה | אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | האמור באתר אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי | עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית הפריים | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח/ה.
*נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד , אך מיועד לגברים ונשים כאחד .

מתמחים במתן פתרונות אשראי ייחודים, תוך ליווי צמוד ללקוחותינו עד קבלת הכסף בחשבון הבנק.

השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!