מחפש את הפיתרון המושלם כדי להיחלץ מהתסבוכת הכלכלית?

תן למומחים שלנו לסייע...

איחוד הלוואות מאפשר לכם להקל על התזרים החודשי. חסכנו ללקוחות שלנו מעל 2 מיליון שקלים!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

איך זה עובד?

1

מלאו פרטים

נציג טיק טק יצור קשר איתכם בנוגע לצרכיכם האישיים ולגובה ההלוואה המבוקשת הדרושה לכם.

2

יציאה למכרז

בעזרת טכנולוגיה ייחודית נאתר עבורכם את ההלוואה המתאימה לצרכיכם ממגוון נותני הלוואות.

3

לקיחת ההלוואה

תשלום עבור השירות הוא עבור הצלחה בלבד, אם לא מצאנו את ההצעה המשתלמת ביותר, לא שילמת לנו.

מה זה איחוד הלוואות?

איחוד הלוואות הוא תהליך שבו לוקחים הלוואה אחת ארוכת טווח ובאמצעותה סוגרים את כל ההלוואות והתחייבויות הקטנות שקיימות. כאמור, בעזרת איחוד הלוואות ניתן לקחת את ההלוואות שהן לרוב קצרות טווח ובעלות החזר חודשי גבוה ולפרוע אותן באמצעות הלוואה אחת ארוכה יותר, עם החזר חודשי נמוך יותר.

במרבית המקרים, נרצה לוודא שאנו סוגרים את כל ההתחייבויות שלנו, כולל ההתחייבויות בכרטיסי אשראי והמינוס בבנק, ועוד להישאר עם עודף כדי לקבל קצת אוויר למחייה השוטפת.

לאחר פעולת איחוד ההלוואות נוכל לצאת לדרך חדשה.

איחוד הלוואות יכול לעזור למגוון רחב של מטרות. לדוגמא:
סגירת חובות, הקלה על התזרים החודשי, רכישת נכס נוסף, חופשה, אירוע ולמעשה כל מטרה שעולה על רוחכם.

לקוחותנו מספרים עלינו

אילנה כץ
קרא עוד
צוות יקר ואהוב תודה לכם על הכל. כמה חיפשתי חברה שתיקח אותי ותעזור לי להגיע למצב של תזרים חיובי אחריי שנים של מלחמה עם ההחזרים החודשיים המטורפים ששילמתי. בהחלט ממליצה!
מוחמד נבייה
קרא עוד
בוקר טוב, רק רוצה להגיד תודה גדולה סוף סוף אני יכול לנשום וההחזרים החודשיים לא סוגרים עלי. אתם צוות מקצועי ונהדר והכי חשוב עלויות הוגנות.
יואב שפירא
קרא עוד
אנשים נהדרים ורציניים, תוך זמן קצר כל ההחזרים ירדו בעזרת פריסה שמתאימה לאורך החיים שלי. כל השירות התבצע בשקיפות מלאה , המהירות ויעילות. תודה לכם , ממליץ בחום !
עוזיאל קרטיאל
קרא עוד
תודה לצוות של טיק טק פתרונות פיננסים שהחזירו לי את האוויר וגרמו לי לשלם החזרים חודשיים שאני יכול לעמוד בהם . כמה חיפשתי חברה שתיקח אותי ותעזור לי לצאת מהמצב הזה שסגר עלי. מ-ק-צ-ו-ע-נ-י-ם !!!
בוזיה קלשניק
קרא עוד
טיק טק היקרים תודה לכם אתם בהחלט חברה אמינה ומקצועית ואחרי סקר שוק ארוך אני יכולה להגיד בפה מלא שאתם הכי הוגנים גם מבחינת יחס וגם מבחינת מחירים ,בזכותכם ירדו לי ההחזרים לסכום שאני יכולה לחיות איתו בשלום.
רז מלכה
קרא עוד
חברים לא צריך להרחיב במילים. בתוך מספר ימים ההחזרים ירדו והחיוך חזר לי לפנים טיק טק פתרונות פיננסים זה בהחלט חברה שאני אמשיך להעזר בה .
הקודם
הבא

שאלות ותשובות

פונה בעיקר למי שההחזר החודשי חונק אותו. ללא תכנון נכון, ריבוי הלוואות עלול להפוך את תזרים משק הבית לשלילי, כך שהמשכורות הנכנסות לא באמת מכסות את סך ההלוואות (ההתחייבויות) הקיימות, יחד עם הוצאות משק הבית וכמובן שלא כסף "אקסטרה" למחייה ושיפור איכות החיים. פעולה זו מאפשרת להקטין את ההחזר החודשי, על חשבון הארכת ההלוואה לתקופה ארוכה יותר ואז לייצר תזרים כלכלי חיובי לאותו תא משפחתי. כמובן שזוגות שיש להם מספר הלוואות קצרות טווח אבל התזרים שלהם הוא חיובי אינם חייבים לבצע איחוד.

לקוחות אשר מזהים כי התזרים שלהם שלילי או שהתזרים שלהם חיובי אך אם הם ימשיכו ככה תוך מספר חודשים ספורים הם ייכנסו לתזרים שלילי. בנוסף, גם אם ריבוי ההלוואות מכבידים על הפעילות השוטפת של משק הבית. נניח כאשר אתם נאלצים לצמצם דברים שחשובים עבורכם ברמה האישית (תחביבים, חוגים לילדים וכו') בשלה העת לבצע איחוד הלוואות.

  • 1. יצירת תזרים חיובי.
  • 2.הורדת החזר חודשי.
  • 3. שיפור תנאים
  • 4. שיפור דירוג אשראי
  • 5. שיפור ריביות ותנאי הלוואה

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

או צרו קשר

A guy is riding a bike and smiling

"טיק טק פתרונות פיננסיים" איננה גוף מממן. העמדת ההלוואה ותנאיה נתונים לשקול דעתו הבלעדי של החברה המלווה | אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | האמור באתר אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי | עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית הפריים | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח/ה.
*נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד , אך מיועד לגברים ונשים כאחד .

 תקופת החזר ההלוואה בין 6 חודשים ל- 30 שנה. סכום הריבית וההחזר החודשי משתנים וניתנים לעדכון על פי מורכבות ההלוואה ותנאיה. הריבית השנתית (APR) תהיה כמותרת בחוק בהתאם לריבית הפריים העדכנית. תנאי ההלוואה מותאמים אישית ללווה בכפוף ליכולתו הכלכלית ולסכום ההחזר הרצוי של הלווה. לדוגמא: בהלוואה על סך 500,000 ש"ח ל-20 שנה בריבית שנתית של 5.5% – סך תשלום חודשי ללקוח:3,440 ש"ח. סה"כ החזר כולל עמלות לכל התקופה 825,464 ש"ח  *סכום ההחזר הסופי ייקבע ביום לקיחת ההלוואה בפועל ובכפוף לאישור.

השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!