מחפשים הלוואה כנגד נכס קיים?

תן למומחים שלנו לסייע...

עם תהליך פשוט ומערכת מכרזים חדשנית, המומחים שלנו ימצאו לכם את ההלוואה  הנכונה והמותאמת עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

איך זה עובד?

1

מלאו פרטים

נציג טיק טק יצור קשר איתכם בנוגע לצרכיכם האישיים ולגובה ההלוואה המבוקשת הדרושה לכם.

2

יציאה למכרז

בעזרת טכנולוגיה ייחודית נאתר עבורכם הלוואה כנגד שעבוד נכס קיים המתאימה לצרכיכם ממגוון נותני הלוואות.

3

לקיחת ההלוואה

תשלום עבור השירות הוא עבור הצלחה בלבד, אם לא מצאנו את ההצעה המשתלמת ביותר, לא שילמת לנו.

מהי הלוואה כנגד נכס?

אם יש בבעלותכם נכס נדל”ן כלשהו, כמו בית, דירה מחסן או משרד – ניתנת לכם אפשרות להעמיד אותו כערבון לטובת קבלה של הלוואה. 

הלוואה כנגד נכס מתאימה לאנשים בעלי נכס שרוצים לסגור חובות או למחזר הלואוות קיימות, לטובת תשלום חודשי נמוך יותר ע”י איחוד כלל הלוואות הקיימות בין אם הלוואות בנקאיות, הלוואות חוץ בנקאיות או משכנתא חוץ בנקאית – באמצעות הלוואה בתנאים טובים בסכום יחסית גדול.

היתרונות של הלוואה כנגד נכס :

אם אתה מסורב על ידי הבנק – פתרון כמו שעבוד נכס קיים יכול לפתור את הבעיה גם אם יש לך הכנסות נמוכות או חלילה אתה נמצא במצב של פשיטת רגל. יתרונות נוספים:

 •  החזר ארוך טווח
 • קבלת הלוואה "שמנה"
 • החזר חודשי נמוך

לקוחותנו מספרים עלינו

דן לוי
קרא עוד
הייתי נורא סקפטי בהתחלה עד שהכרתי את הצוות של טיק טק פתרונות פיננסים שעזרו לי לקבל הלוואה של כ-חצי מיליון כנגד הנכס שלי בתנאים מעולים לאחר שהבנק שלי אמר לי לא.
סברינה זיבוצקי
קרא עוד
צוות יקר, קודם כל אני רוצה שוב לציין כמה אתם מדהימים ולהודות לכם על העזרה, היחס וההקשבה האין סופיים. אחרי הרבה זמן שאני מנסה לקבל הלוואה כנגד הקרקע שלי ללא הצלחה, הגעתי אליכם והוצאתם אותי לדרך חדשה .
אסף כפיר
קרא עוד
בוקר טוב, הכסף נכנס לחשבון טיק טק! אני רוצה להגיד לכם שאתם אלופים. כפי שהבטחתם קיבלתי הלוואה של 350,000 כנגד הנכס שלי במהירות ובתנאים מעולים. והכי חשוב היחס המסור והאישי לאורך כל התהליך. אני בהחלט אמליץ עליכם מגיע לכם!!!!
טניה כץ
קרא עוד
הגעתי לטיק טק פתרונות פיננסים דרך האינטרנט שנייה לפני שנכנסתי להליך פשיטת רגל, וגיליתי צוות נפלא שפשוט פתח לי אפיקים שלא הכרתי והצליח להשיג לי הלוואה כנגד הדירה שלי וכל זה התנהל על בסיס הצלחה בלבד! ממליץ מאוד...
עלאא דגשי
קרא עוד
תודה רבה על שירות מצויין שקיבלתי מצוות "טיק טק פתרונות פיננסים" . מהיר ,אדיב, אנושי וחם . בזכות איתור הלוואה של 170,000 כנגד הנכס שלי לאחר שסורבתי בבנק שלי הצלחתי לסגור את החובות שהיו לי ולצאת לדרך חדשה. תותחים, שמגיע מגיע!
אברהם מלסה
קרא עוד
"דירוג האשראי השלילי שלי הרס לי את האופציה לקבל הלוואה כנגד הנכס שלי. הודות לצוות המדהים בטיק טק פתרונות פיננסים סודר לי הדירוג ונפתחה לי זכאות להלוואה שנלקחה כמובן. אין לי הרבה מה להגיד מלבד תודה ענקית ,כל כך מעריך את מה שעשיתם עבורי.
הקודם
הבא

שאלות ותשובות

במערכת האשראי החוץ בנקאית יש מגוון חברות חוץ בנקאיות המספקות הלוואות כנגד שעבוד נכס קיים ויש ביכולתם להעניק אחוזי מימון גבוהים יותר מאלו המסופקים בבנק, הלוואות של עד 70% משווי הנכס, ובמקרים חריגים אף יותר.

 • הלוואה כנגד נכס מתאימה ואף מומלצת במקרים הבאים:

   

 • 1. אם ברצונך לעבור הליך של איחוד הלוואות – הלוואה כנגד נכס נותנת פתרון לאנשים שחווים קשיים כתוצאה מכמות רבה של הלוואות שונות והחזרים חודשיים עמוסים. פתרון זה יכול להביא להקלה גדולה על הלקוח בעזרת איחוד של כלל ההחזרים החודשיים להחזר בודד בריבית נמוכה.

   

 • 2. קיבלת סירוב מהבנק בשל היסטוריית אשראי שלילית? – בעיה נפוצה בעקבות חוק נתוני האשראי שנכנס לתוקף בשנת 2019 גורמת לאנשים עם היסטוריית אשראי שלילית, לקבל סירוב מהבנקים או לכל הפחות למערכת הבנקאית להציע תנאים פחות טובים. בעזרת שעבוד נכס קיים, ייתכן שניתן לפתור בעיות אשראי בדרך יעילה יותר.

   

 • 3. אם אתה מסורב על ידי הבנק – פתרון כמו שעבוד נכס קיים יכול לפתור בעיה של מסורבי בנקים כתוצאה מהכנסות נמוכות או כושר החזר נמוך.
 • 1. החזר ארוך טווח: הלוואה כנגד נכס קיים מאפשרת פריסה ארוכת טווח של ההלוואה. זה יכול להיטיב עם הלווה המעוניין להחזיר את הסכום בפרק זמן ממושך, ומאפשר לו לפרוס את ההחזר לתקופה ארוכה יותר וכך להקל על תזרים המזומנים החודשי שלו.
 •  
 • 2.קבלת הלוואה “שמנה”: הטוב בקבלת הלוואה כנגד נכס קיים הוא שניתן לקבל סכומי כסף גבוהים יותר בהשוואה להלוואה רגילה (“סולו”) בלי להגיב לפירעונות הלווה הקודמים. כאשר הלווה מבקש סכום כסף גדול יחסית, לדוגמה, לרכישת נכס נוסף או לעסק, ההלוואה כנגד נכס קיים יכולה לספק פתרון מעולה.
 •  
 • 3. החזר חודשי נמוך: עם הלוואה כנגד נכס קיים, הלווה מתחייב להחזיר סכום קבוע חודשי, וההחזר הזה עשוי להיות יחסית נמוך בהשוואה להחזר הלוואה רגילה (“סולו”) עם אותו סכום. זה עשוי להיות יתרון משמעותי עבור הלווה שמעוניין לקבל הלוואה גדולה יחסית ורוצה להפחית את העומס החודשי שלו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

או צרו קשר

Guy smiling and pointing

"טיק טק פתרונות פיננסיים" איננה גוף מממן. העמדת ההלוואה ותנאיה נתונים לשקול דעתו הבלעדי של החברה המלווה | אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | האמור באתר אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי | עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית הפריים | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח/ה.
*נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד , אך מיועד לגברים ונשים כאחד .

 תקופת החזר ההלוואה בין 6 חודשים ל- 30 שנה. סכום הריבית וההחזר החודשי משתנים וניתנים לעדכון על פי מורכבות ההלוואה ותנאיה. הריבית השנתית (APR) תהיה כמותרת בחוק בהתאם לריבית הפריים העדכנית. תנאי ההלוואה מותאמים אישית ללווה בכפוף ליכולתו הכלכלית ולסכום ההחזר הרצוי של הלווה. לדוגמא: בהלוואה על סך 500,000 ש"ח ל-20 שנה בריבית שנתית של 5.5% – סך תשלום חודשי ללקוח:3,440 ש"ח. סה"כ החזר כולל עמלות לכל התקופה 825,464 ש"ח  *סכום ההחזר הסופי ייקבע ביום לקיחת ההלוואה בפועל ובכפוף לאישור.

השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!