הבנק סירב לכם למשכנתא?

עצרו ! תפסיקו ללכת ראש בקיר...

בשלב הזה כל המוסיף גורע. מדובר במצב מורכב שדורש טיפול אצל בעל מקצוע שמכיר את עולם המשכנתא והפירצות במערכת הבנקאית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

איך זה עובד?

1

מלאו פרטים

נציג טיק טק יצור קשר איתכם בנוגע לצרכיכם האישיים ולגובה המשכנתא המבוקשת הדרושה לכם.

2

יציאה למכרז

בעזרת טכנולוגיה ייחודית נאתר עבורכם גוף מימון חוץ בנקאי המתאים לפרופיל הסיכון ויכולת ההחזר שלכם.

3

לקיחת ההלוואה

תשלום עבור השירות הוא עבור הצלחה בלבד, אם לא מצאנו את ההצעה הנכונה ביותר, לא שילמת לנו.

משכנתא למסורבי בנקים

לצאת מהחובות, גם כאשר הבנקים סוגרים את הדלת ומסרבים לתת לך משכנתא – זהו לא חלום רחוק.

אנו מומחים בהשגת משכנתא במקרים הבאים:

– משכנתא לאחר סירוב בבנק בגלל BDI שלילי
– משכנתא לכיסוי חובות 
-משכנתא לאחר הפטר
– משכנתא ללקוחות פושטי רגל עם תיקים פתוחים בהוצל"פ

גם כאשר הבנקים מסרבים לתת משכנתא לסגירת תיקים בהוצל”פ,
קבלת הפטר בפשיטת רגל או סיום כינוס נכסים, אנו מאמינים שמגיע לכל אזרח הזדמנות לצאת לדרך חדשה ולכן בנינו מערך שנותן מענה ישיר ומהיר למסורבים.

לצוות שלנו היכרות מעמיקה עם גופי המימון, לצד קשרים הנותנים לנו מנוף לחץ גבוה כדי לייעל את ההליך.
בזכות ניסיון עשיר עם כלל הגופים הבנקאיים והחוץ בנקאיים, תוך ליווי צמוד ומקיף של הלקוח, פיתחנו פתרונות פיננסיים למסורבי בנק, מתוך הבנה שכל מקרה הוא ייחודי.

לקוחותנו מספרים עלינו

עמית אריאל
קרא עוד
שנייה לפני שהכונס נכסים דפק לי בדלת החבר'ה מטיק טק פשוט הצילו לי את החיים! אין לי מילים להודות. הליך גירושין קשה בנוסף להשקעה עסקית גרועה הביא אותי למצב של סף חדלות פירעון. בעזרת הלוואה חוץ בנקאית קצרת מועד יצאתי מהתסבוכת. פשוט אלופים
אסתר גבאי
קרא עוד
הליך גירושין קשוח הביא אותנו לחוסר הבנה בנוגע לחלוקת הרוכש. רז ליווה אותנו לאורך כל התהליך בעזרה מימונית עד שבית המשפט פסק את החלטתו. זוהי לא רק חברת ייעוץ פיננסי אלא חברי נפש של ממש! רז אדיב ומקסים.
אלעד יוסף
קרא עוד
הבנקים זרקו אותי מכל המדרגות בגלל הליך פשיטת רגל שסיימתי לפני שנתיים. דן מטיק טק לקח אותי למסלול של הבראה פיננסית - הלוואה חוץ בנקאית לשנתיים שבסופה חזרתי למערכת הבנקאית והיום אני מנהל משק בית פיננסי ותקין. פשוט נהדרים.
תום חן
קרא עוד
לא נתנו לי משכנתא הפוכה בגלל שאני בן 57. בעזרת טיק טק פתרונות פיננסיים קיבלתי הלוואת גישור עד גיל 60 ששם העבירו אותי למסלול משכנתא הפוכה. כיף שאפשר לעקוף את השמרנות של המערכת הבנקאית עם פתרונות יצירתיים וליווי חם לאורך כל הדרך.
אילנה קליין
קרא עוד
היי, חייבת לפרגן אני לגמרי אסירת תודה. שנים אני חולמת לעשות לבעלי טיול גדול ביום הולדת 80 שלו. בזכותכם זה קרה בצורה הטובה ביותר הכסף נכנס , רמת החיים שלנו נשארה כפי שהייתה , אתם אלופים ומקצוענים. בהחלט ממליצה.
ליה גבאי
קרא עוד
חברים לא צריך להרחיב במילים. החבר'ה מטיק טק פתרונות פיננסיים ליווי אותנו במשך חצי שנה!! גם שאנחנו חשבנו לוותר הם לא ויתרו ובסוף מצאנו גוף מימון חוץ בנקאי שנתן לי 3 מיליון שקל לסגירת כל החובות בהוצאה לפועל. החיים שלי השתנו בזכותם.
הקודם
הבא

שאלות ותשובות

לבנקים מספר רב של סיבות בגינן הוא מסרב למתן הלוואה. הסיבות יכולות להיות תלויות בלווים עצמם או בנכס. במקרים חריגים, גם אופי ההלוואה יכול להוות מכשול. כלומר, כאשר מדובר בעסקה שהבנק מעריך כבעלת סיכון גבוה, או בלווה שסומן כבעייתי או בנכס שרישומו המשפטי או תקינותו הפיזית אינם לשביעות רצונו של הבנק, סביר שהוא יסרב לתת משכנתא.

הבנקים נחשבים לגופים שמרניים יחסית, שמכוונים לתשואות סולידיות לצד סיכונים מזעריים, לכן הם נוטים להעניק הלוואות רק כשהם יודעים בסבירות גבוהה יחסית, שיקבלו את התשלומים בחזרה באופן מסודר וללא כל צורך בהליכי גבייה או התערבות משפטית.

  • סירוב עקב הליך פשיטת רגל
  • סירוב עקב תיקים פתוחים בהוצאה לפועל
  • סירוב עקב קבלת הפטר
  • סירוב עקב דירוג אשראי נמוך
  • סירוב משכנתא עקב גיל מבוגר
  • סירוב בשל בעיות בנכס כגון: דירה מחולקת, עיקולים על הנכס וכו'.

קודם כל לעצור!

תבינו, הבנקים לא "מטומטמים". אם בנק אחד סירב, הסיכוי שאחר יאשר נמוך ביותר.

במצב כזה, יש להתייעץ באיש מקצוע.
חברתינו מתמחה בנושא סירוב משכנתאות, והמומחים שלנו ידעו להגדיר היטב מה הבעיה, ומהי דרך הפעולה בה ניתן לנקוט כדי לקבל אישור.

במידה ונתקלתם בסירוב משכנתא, אל תהססו, ופנו אלינו לקבלת ייעוץ.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

או צרו קשר

Guy smiling and pointing

"טיק טק פתרונות פיננסיים" איננה גוף מממן. העמדת ההלוואה ותנאיה נתונים לשקול דעתו הבלעדי של החברה המלווה | אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | האמור באתר אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי | עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית הפריים | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח/ה.
*נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד , אך מיועד לגברים ונשים כאחד .

 תקופת החזר ההלוואה בין 6 חודשים ל- 30 שנה. סכום הריבית וההחזר החודשי משתנים וניתנים לעדכון על פי מורכבות ההלוואה ותנאיה. הריבית השנתית (APR) תהיה כמותרת בחוק בהתאם לריבית הפריים העדכנית. תנאי ההלוואה מותאמים אישית ללווה בכפוף ליכולתו הכלכלית ולסכום ההחזר הרצוי של הלווה. לדוגמא: בהלוואה על סך 500,000 ש"ח ל-20 שנה בריבית שנתית של 5.5% – סך תשלום חודשי ללקוח:3,440 ש"ח. סה"כ החזר כולל עמלות לכל התקופה 825,464 ש"ח  *סכום ההחזר הסופי ייקבע ביום לקיחת ההלוואה בפועל ובכפוף לאישור.

השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!