מחפש הלוואת גישור?

תן למומחים שלנו לסייע...

יש לכם דירה ורוצים לשדרג אותה לדירה אחרת? הלוואת גישור היא הפיתרון המושלם בשבילכם כדי למכור את הנכס בנחת

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

איך זה עובד?

1

מלאו פרטים

נציג טיק טק יצור קשר איתכם בנוגע לצרכיכם האישיים ולגובה ההלוואה המבוקשת הדרושה לכם.

2

יציאה למכרז

בעזרת טכנולוגיה ייחודית נאתר עבורכם את ההלוואה המתאימה לצרכיכם ממגוון נותני הלוואות.

3

לקיחת ההלוואה

תשלום עבור השירות הוא עבור הצלחה בלבד, אם לא מצאנו את ההצעה המשתלמת ביותר, לא שילמת לנו.

מה זו הלוואת גישור?

הלוואת גישור, היא הלוואת בלון קצרת מועד (לרוב שנתיים-שלוש), שמעניקה לכם מימון ביניים לרכישת דירה חדשה עד למכירת הדירה הנוכחית.

ישנם 2 סוגי הלוואות גישור: גישור חלקי בוא לאורך תקופת ההלוואה נשלם את רכיב הריבית, או גישור מלא בו הקרן, הריבית והפרשי ההצמדה נפרעים בתשלום אחד בתום תקופת ההלוואה.

מהם היתרונות של הלוואת גישור ?

  • מאפשרת מימון רכישת דירה לפני מכירת הדירה הנוכחית
  • מוצעת במגוון מסלולי החזר, ומאפשרת לבצע הלוואה ללא החזר חודשי שוטף או עם החזר חלקי בגין הריבית בלבד
  • ניתן לפרוע את ההלוואה לפני מועד הפירעון המקורי, ללא תשלום המרכיבים העיקריים של עמלת פירעון מוקדם

לקוחותנו מספרים עלינו

אילנה כץ
קרא עוד
צוות יקר ואהוב תודה לכם על הכל. כמה חיפשתי חברה שתיקח אותי ותעזור לי להגיע למצב של תזרים חיובי אחריי שנים של מלחמה עם ההחזרים החודשיים המטורפים ששילמתי. בהחלט ממליצה!
מוחמד נבייה
קרא עוד
בוקר טוב, רק רוצה להגיד תודה גדולה סוף סוף אני יכול לנשום וההחזרים החודשיים לא סוגרים עלי. אתם צוות מקצועי ונהדר והכי חשוב עלויות הוגנות.
יואב שפירא
קרא עוד
אנשים נהדרים ורציניים, תוך זמן קצר כל ההחזרים ירדו בעזרת פריסה שמתאימה לאורך החיים שלי. כל השירות התבצע בשקיפות מלאה , המהירות ויעילות. תודה לכם , ממליץ בחום !
עוזיאל קרטיאל
קרא עוד
תודה לצוות של טיק טק פתרונות פיננסים שהחזירו לי את האוויר וגרמו לי לשלם החזרים חודשיים שאני יכול לעמוד בהם . כמה חיפשתי חברה שתיקח אותי ותעזור לי לצאת מהמצב הזה שסגר עלי. מ-ק-צ-ו-ע-נ-י-ם !!!
בוזיה קלשניק
קרא עוד
טיק טק היקרים תודה לכם אתם בהחלט חברה אמינה ומקצועית ואחרי סקר שוק ארוך אני יכולה להגיד בפה מלא שאתם הכי הוגנים גם מבחינת יחס וגם מבחינת מחירים ,בזכותכם ירדו לי ההחזרים לסכום שאני יכולה לחיות איתו בשלום.
רז מלכה
קרא עוד
חברים לא צריך להרחיב במילים. בתוך מספר ימים ההחזרים ירדו והחיוך חזר לי לפנים טיק טק פתרונות פיננסים זה בהחלט חברה שאני אמשיך להעזר בה .
הקודם
הבא

שאלות ותשובות

שלב א'

  • יש לנו דירה ששוויה 2,000,000 ש"ח , ללא משכנתא
  • אנחנו רוצים לקנות דירה בשווי 2,500,000 ש"ח
  • אין לנו הון עצמי, ולכן אנחנו רוצים למכור את הדירה שלנו ב-2 מיליון ולקחת חצי מיליון ש"ח כהלוואה (משכנתא)
    ** הבעיה העיקרית היא שכרגע לא מצאנו קונה לדירה הנוכחית, ואנחנו לא רוצים לפספס את ההזדמנות לקנות את הדירה החדשה,  כשנבוא לחתום חוזה יבקשו מאיתנו לשלם לפחות 15% מערך הדירה החדשה (300 אלף), מאיפה נביא את הכסף הזה?

שלב ב'

  • כאן מגיע לעזרתנו הלוואת הגישור – נוכל להעמיד את הדירה שלנו כבטוחה, והלכה למעשה למשכן את הנכס ולקבל תמורתו 300 אלף ש"ח בהלוואת גישור לשנתיים (נניח שאנחנו מעריכים שתוך שנתיים בוודאי נמכור את הדירה ונחזיר את ההלוואה הזו).

לרוב, הריביות בהלוואה זו יקרות יותר מהלוואות לדיור קלאסיות הן בגלל הלחץ שבו מצוי רוכש הדירה אשר חייב סכום כסף גדול באופן מיידי, והן בעקבות תקופת ההלוואה הקצרה.

אין הדבר צריך להלחיץ אותנו, לרוב, הלוואת הגישור כדאית כי היא מאפשרת לקונה למכור את הנכס הנוכחי שלו בלי לחץ בתנאים הנוחים לו ובמחיר שהוא רוצה. הלווה לא ימכור את הנכס שלו בלחץ רק כדי להתחיל לשלם על הנכס החדש.

  • אם הדירה שלכם כבר משועבדת לבנק מסויים עדיף שאת הלוואת הגישור תיקחו באותו הבנק. אם תרצו לעבור לבנק אחר תצטרכו לבצע מיחזור משכנתא ואז להוסיף כסף לגישור, דבר שכרוך בעוד הוצאות ולא מעט מטלות הכרוכות במיחזור משכנתא.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

או צרו קשר

An elderly couple hugging and smiling on a sofa

"טיק טק פתרונות פיננסיים" איננה גוף מממן. העמדת ההלוואה ותנאיה נתונים לשקול דעתו הבלעדי של החברה המלווה | אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | האמור באתר אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי | עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית הפריים | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח/ה.
*נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד , אך מיועד לגברים ונשים כאחד .

 תקופת החזר ההלוואה בין 6 חודשים ל- 30 שנה. סכום הריבית וההחזר החודשי משתנים וניתנים לעדכון על פי מורכבות ההלוואה ותנאיה. הריבית השנתית (APR) תהיה כמותרת בחוק בהתאם לריבית הפריים העדכנית. תנאי ההלוואה מותאמים אישית ללווה בכפוף ליכולתו הכלכלית ולסכום ההחזר הרצוי של הלווה. לדוגמא: בהלוואה על סך 500,000 ש"ח ל-20 שנה בריבית שנתית של 5.5% – סך תשלום חודשי ללקוח:3,440 ש"ח. סה"כ החזר כולל עמלות לכל התקופה 825,464 ש"ח  *סכום ההחזר הסופי ייקבע ביום לקיחת ההלוואה בפועל ובכפוף לאישור.

השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!