הבנק אמר לך לא ? אצלנו תשמע כן!

תן למומחים שלנו לסייע...

אנו מתמחים באיתור הלוואה לכל מטרה, תוך ליווי מלא ומהיר עד קבלת הכסף בתנאים הטובים ביותר.
** לא מתאים ללקוחות עם תיקים פתוחים בהוצל"פ **

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

איך זה עובד?

1

מלאו פרטים

נציג טיק טק יצור קשר איתכם בנוגע לצרכיכם האישיים ולגובה ההלוואה המבוקשת הדרושה לכם.

2

יציאה למכרז

בעזרת הקשרים שלנו נאתר עבורכם הלוואה המתאימה לצרכיכם ממגוון נותני האשראי.

3

לקיחת ההלוואה

תשלום עבור השירות הוא עבור הצלחה בלבד, אם לא מצאנו את ההצעה המשתלמת ביותר, לא שילמת לנו.

מהי הלוואה לכל מטרה ?

הלוואה לכל מטרה, היא המוצר הפיננסי הנפוץ ביותר במדינת ישראל. כמעט כל גופי המימון נותנים אותה. כמובן שכל הבנקים נותנים אותה וכל חברות האשראי החוץ בנקאי מאפשרות אותה, אך בנוסף אליהן גם חברות כרטיסי אשראי ורוב חברות הביטוח מציעות אותה.

כשמה כן היא מיועדת לכל מטרה אשר חשקה נפשכם בה. להבדיל ממשכנתא המיועדת לרכישת דירה, הלוואה לרכישת רכב המיועדת לרכישת רכב, הלוואה לכל מטרה זוהי הלוואה כללית. שם נוסף ומקצועי להלוואה זו הוא "הלוואת סולו". 

היתרונות של הלוואה לכל מטרה אצלנו:

 

  • תהליך יישום מהיר וקל
  • תשלום על בסיס הצלחה בלבד
  • שיעורי אישור גבוהים
  • ניסיון רב שנים ורשת קשרים ענפה
  • הליך ליווי אישי עד קבלת הכסף לחשבון

לקוחותנו מספרים עלינו

רועי טל
קרא עוד
הייתי נורא סקפטי בהתחלה עד שהכרתי את הצוות של טיק טק פתרונות פיננסים שעזרו לי לקבל אשראי חוץ בנקאי בתנאים טובים לאחר שהבנק שלי אמר לי לא...
ילנה סורקין
קרא עוד
צוות יקר, קודם כל אני רוצה שוב לציין כמה אתם תותחים ומדהימים ולהודות לכם על העזרה, היחס וההקשבה האין סופיים. אתם צוות מנצח !
עודד צוק
קרא עוד
בוקר טוב, הכסף נכנס לחשבון טיק טק! אני רוצה להגיד לכם תודה רבה. כפי שהבטחתם הלוואה מהירה ויעילה בלי בעיות! לא ראיתי ולא נתקלתי באנשים מקצועיים, אדיבים ואמינים כמוכם! אני בהחלט אמליץ עליכם.
אדל לוי
קרא עוד
הגעתי לטיק טק פתרונות פיננסים דרך האינטרנט וגיליתי צוות נפלא שמסייע בהשגת הלוואות על בסיס הצלחה בלבד ממליץ מאוד...
עזיז נור
קרא עוד
תודה רבה על שירות מצויין ואף מעל המצופה שקיבלתי מצוות טיק טק פתרונות פיננסים . מהיר ,אדיב, אנושי וחם .הכל הולך כשורה ואין בעיות, יש לציין שירות זה כראוי לשבח!!!
אינייאו מקונן
קרא עוד
דירוג האשראי השלילי שלי הרס לי בהרבה מאד היבטים בחיים. הרגשתי שסומנתי באיקס ולא ידעתי איך אני יכול להחזיר את הגלגל אחורה. הודות לצוות המדהים בטיק טק פתרונות פיננסים קיבלתי פתרונות, עצות, ליווי ובעיקר והרבה תמיכה נפשית.
הקודם
הבא

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

או צרו קשר

"טיק טק פתרונות פיננסיים" איננה גוף מממן. העמדת ההלוואה ותנאיה נתונים לשקול דעתו הבלעדי של החברה המלווה | אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | האמור באתר אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי | עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית הפריים | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח/ה.
*נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד , אך מיועד לגברים ונשים כאחד .

 תקופת החזר ההלוואה בין 6 חודשים ל- 30 שנה. סכום הריבית וההחזר החודשי משתנים וניתנים לעדכון על פי מורכבות ההלוואה ותנאיה. הריבית השנתית (APR) תהיה כמותרת בחוק בהתאם לריבית הפריים העדכנית. תנאי ההלוואה מותאמים אישית ללווה בכפוף ליכולתו הכלכלית ולסכום ההחזר הרצוי של הלווה. לדוגמא: בהלוואה על סך 500,000 ש"ח ל-20 שנה בריבית שנתית של 5.5% – סך תשלום חודשי ללקוח:3,440 ש"ח. סה"כ החזר כולל עמלות לכל התקופה 825,464 ש"ח  *סכום ההחזר הסופי ייקבע ביום לקיחת ההלוואה בפועל ובכפוף לאישור.

השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם

ללא התחייבות, תשלום על בסיס הצלחה בלבד!